O nas

MINECOMET jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą prywatną, działającą na rynku minerałów i kamieni szlachetnych. Firma rozpoczęła swoją działalność od 01.01.2020r. poprzez otwarcie sklepu internetowego znajdującego się pod domeną www.minecomet.pl   w którym oferujemy produkty z w/w branży. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany i opisywany.

Nasz sklep jest często odwiedzany i znajduje się na czele wyników wyszukiwarek internetowych. Posiadamy szeroką gamę produktów którą ciągle poszerzamy. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, kolekcjonerzy, pasjonaci, jak również różnego rodzaju firmy oraz instytucje. W działaniach zawsze kierujemy się dobrem naszych Klientów. Nie unikamy trudnych wyzwań, zawsze służymy radą.

 

Profil działalności 

Firma zajmuje się sprzedażą oraz wysyłką minerałów i kamieni szlachetnych, które znajdują się na stronie sklepu internetowego MINECOMET. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 1 000 produktów w formie naturalnych (nieoszlifowanych) bryłek z kilkudziesięciu różnych kategorii, jak również kamienie w formie oszlifowanej (różne szlify).

 

Plany na przyszłość

MINECOMET planuje w następnych etapach rozwoju dołączyć do swojej oferty:

  • minerały, kamienie szlachetne w formie naturalnych, nieoszlifowanych bryłek (powiększenie gamy i różnorodności);
  • minerały, kamienie szlachetne w formie oszlifowanej – różne rodzaje szlifów;
  • narzędzia i akcesoria;
  • różnego rodzaju zestawy tj.: kolekcjonerskie, inwestycyjne, tematyczne;
  • biżuteria (naszyjniki, wisiorki, kolczyki, bransoletki, sygnety, pierścionki itd.);
  • metale szlachetne i półszlachetne;

Planujemy otworzyć własne laboratorium badawczo-naukowe.